Зараз Mitsubishi активно працює над створенням абсолютно нового позашляховика Pajero, випуск якого планується на 2027 рік. Carscoops зібрав всі наразі відомі подробиці щодо цієї майбутньої моделі й опублікував рендери, що відображають потенційний зовнішній вигляд нового Pajero, інформує mauto.

Екстер’єр позашляховика буде схожий на Outlander, але з урахуванням його великих розмірів. У Mitsubishi Pajero буде доступний просторий третій ряд сидінь та великий багажник. Внутрішнє оснащення вражатиме сучасністю: воно включатиме можливість бездротової зарядки для смартфона, голосового помічника з системою штучного інтелекту, можливість оновлення програмного забезпечення через “повітря” та повний набір активних систем допомоги водієві.

Mitsubishi Pajero 2027 буде побудовано на оновленій платформі CMF-C/D і оснащено модернізованою гібридною трансмісією об’ємом 2,4 літра, яка базується на розробці для моделі Outlander. Очікується, що потужність автомобіля збільшиться до 380 кінських сил.

Основною особливістю силової установки буде наявність чотирьох різних приводів: звичайного двигуна внутрішнього згоряння, одного електричного мотора на передній осі та двох електричних агрегатів на задній. Використання електричних моторів в силовій установці значно покращить можливості автомобіля для їзди по бездоріжжю, а також дозволить точне керування вектором тяги та активацію електронних блокувань передніх та задніх диференціалів.