На початку 2024 року були опубліковані перші результати продажів автомобілів. Зокрема, видання Jalopnik відзначило п’ять моделей, які виявилися найменш популярними за цей період. Про це пише mauto.

Acura ZDX

Було куплено лише 338 одиниць електричної версії цього спорткара. Ймовірно, саме специфічний дизайн автомобіля відлякує потенційних покупців.

Toyota Mirai

Основна проблема Toyota Mirai полягає у використанні водневого палива. Хоча сам автомобіль досить непоганий, заправити його практично нема де. Навіть у розвинених країнах, таких як США, інфраструктура для водневих автомобілів недостатньо розвинена. Через це, незважаючи на значні знижки та бонуси, лише 245 осіб наважилися придбати цю модель.

Fiat 500e

Електрична версія Fiat 500 отримала кілька цікавих нововведень, але ціна в 32 500 доларів виявилася занадто високою для багатьох покупців. З початку року продано лише 203 автомобілі даної моделі.

Nissan GT-R

Відродження культового GT-R виявилося невдалим. Попри всі старання японського виробника автомобіль не користується популярністю. На сьогоднішній день продано трохи більше 150 машин.

Hyundai Nexo

Дане авто завершує список невдах 2024 року. Це ще один автомобіль на водні, який не зміг знайти свого покупця через проблеми з інфраструктурою та обслуговуванням. Лише 77 машин знайшли свого покупця.