Британському пенсіонеру дуже набридли лихачі на дорогах. Влада нічим йому допомогти не змогла, тому він поодинці вийшов на стежку війни з водіями. Владі його методи не сподобалися, а ось односельці оцінили.

72-річний Майк Лейсі живе в будинку, який стоїть біля автотраси А1. Йому дуже набридло, що машини проносяться повз його будинку на високій швидкості. Тоді йому в голову прийшла геніальна ідея, як змусити водіїв скидати швидкість.

Майк купив в найближчому магазині водостічні труби і спорудив з них стовп, на які поставив дорожню камеру, пише 2+2.

Водії стали зменшувати швидкість, коли проїжджали під вікнами Майка. Але влада таким способом вирішення проблеми незадоволена. Вони сказали, що приватна особа не має права встановлювати камери. На що Майк відповів, що камери не справжні, а просто муляжі, хоча й дуже схожі на справжні. Та й взагалі на своїй ділянці він може робити все, що йому заманеться.

Масла у вогонь додали сусіди Майка, яким ідея сподобалася настільки, що вони подумують про те, щоб встановити камери і у себе на подвір’ях.

Залучати пенсіонера до відповідальності за установку камер не можуть, тому що справжні законні камери на цій ділянці дороги не встановлені, над цим питанням поки що працюють. А Майк заявляє, що свої муляжі не забере до тих пір, поки влада сама не розбереться з лихачами.