Українські автомобілісти часто використовують для комунікації між собою різного роду сигнали транспортного засобу. Деякі з них, на подив водіїв, іноді опиняються поза законом. До того ж, в окремих випадках за зайву «товариськість» можна навіть втратити права.
За словами експертів, йдеться саме про аварійну сигналізацію, яку багато керманичів вмикають, щоб «посигналити» іншим водіям.
Міні-огляд на ютуб | СУПЕР ЦІНА: Продається Hyundai IONIQ 5 2022 року - без ударів, зі США |
Зазначається, що ПДР забороняє це робити і встановлює вичерпний перелік підстав для ввімкнення «аварійки». Згідно з пунктом 9.9 ПДР, аварійний сигнал потрібно вмикати:
«Якщо водія викриють у використанні аварійної сигналізації і він не зможе пояснити причини такої дії, йому загрожує штраф 425 гривень. У разі, якщо це призвело до ДТП, то сума стягнення становитиме вже 680 гривень, а керманича можуть позбавити водійських прав на строк до року», — додають експерти.
У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, що передбачає посилення відповідальності за повторні порушення правил дорожнього руху,…
Зупинка поліцією - не найприємніша подія як для автомобілістів-початківців, так і для досвідчених шоферів, оскільки…
Досвідчені водії завжди намагаються вдосконалити механізми автомобіля, бажано без великого навантаження на гаманець. Одним з…
В кожному автомобілі є ремені безпеки, які обов’язково потрібно використовувати. Однак, деякі водії можуть нехтувати…
Лінійку Kia EV9 2025 поповнила спортивна модифікація GT. Потужний сімейний електрокросовер презентували на автошоу в…
Довгоочікуваний бюджетний кросовер Citroen C3 Aircross 2024 року привернув увагу завдяки низькій ціні та яскравому…