Українські автомобілісти все частіше звертають увагу на дотримання швидкісного режиму, оскільки кількість камер автоматичної фіксації правопорушень на дорогах зростає. Ці камери не тільки фіксують перевищення швидкості, а й інші порушення, як-от проїзд на заборонний сигнал світлофора, перетин суцільної лінії розмітки та заїзд за стоп-лінію, пише mauto.
Згідно з інформацією від представників поліції, камери починають фіксувати перевищення швидкості на відстані близько 100 метрів від комплексу. При цьому знаки, що попереджають про наявність камер, зазвичай розташовані на відстані 150-200 метрів перед ними, даючи водіям час для зниження швидкості.
Міні-огляд на ютуб | СУПЕР ЦІНА: Продається Hyundai IONIQ 5 2022 року - без ударів, зі США |
Камери можуть спрацьовувати як на передню, так і на задню частину автомобіля, тому водії мають бути уважними завжди. Популярні серед автомобілістів радар-детектори можуть допомогти в деяких випадках, але не всі камери фіксуються за допомогою таких пристроїв, тому занадто покладатися на них не варто.
В Україні заборонено керувати автомобілем без документів, які підтверджують ваше право водити та реєстрацію авто.…
Лінійку Volkswagen Amarok 2025 поповнила нова версія 10 Deserts Edition. Пікап презентували в Австралії і…
Галузеві експерти розповіли, які марки автомобілів дешевше за інші обслуговувати та ремонтувати, якщо ті вийдуть…
Два обласні управління СБУ 14 та 18 листопада за результатами тендерів уклали угоди про закупівлю…
Сучасні автомобілі оснащені системами допомоги, які повинні врятувати водіїв у складних ситуаціях. Втім, коли по-справжньому…
Іноді буває, що автомобіль не заводиться через розряджений акумулятор. Найгірше, коли це трапляється в дорозі,…