В Україні почастішали випадки притягнення водіїв до відповідальності за тріщину на лобовому склі. Оскільки проблема подібних пошкоджень не є рідкістю, може здатися, що всім, у кого тріснуло вітрове скло, доведеться платити штраф. Чи так це насправді?
Поліцейські, які виписують штрафи за подібне «порушення», як правило, кваліфікують його за ст. 121 КУпАП, як їзду з технічними несправностями. Патрульні керуються тим, що ДСТУ забороняє наявність будь-яких пошкоджень на лобовому склі в зоні роботи склоочисників. Водночас у ПДР немає жодного слова про те, що такі пошкодження є технічною несправністю і експлуатація транспортного засобу з ними заборонена. Таким чином виписані за це штрафи є незаконними, пише “Твоя машина”.
Міні-огляд на ютуб | СУПЕР ЦІНА: Продається Hyundai IONIQ 5 2022 року - без ударів, зі США |
Багато водіїв не знають цих нюансів і відразу після оформлення матеріалів йдуть покірно погашати стягнення. Юристи ж рекомендують оскаржувати дії поліції в суді, які, як правило, стають на бік автомобілістів.
Досвідчені водії завжди намагаються вдосконалити механізми автомобіля, бажано без великого навантаження на гаманець. Одним з…
В кожному автомобілі є ремені безпеки, які обов’язково потрібно використовувати. Однак, деякі водії можуть нехтувати…
Лінійку Kia EV9 2025 поповнила спортивна модифікація GT. Потужний сімейний електрокросовер презентували на автошоу в…
Довгоочікуваний бюджетний кросовер Citroen C3 Aircross 2024 року привернув увагу завдяки низькій ціні та яскравому…
Попри те, що Tesla залишається найпотужнішим гравцем на ринку електромобілів, сьогодні авто компанії Ілона Маска…
У США знайшли чудово збережений Chevrolet Nova 1966 року, який проїхав лише 3185 км. Це…