Інститут споживчих експертиз провів дослідження точності видачі дизельного пального на заправних станціях в Україні. Про результати розповідає mauto.
Міні-огляд на ютуб | СУПЕР ЦІНА: Продається Hyundai IONIQ 5 2022 року - без ударів, зі США |
Експерти взяли контрольні проби з різних АЗС, включаючи як преміальні бренди (WOG, ОККО, AMIC, UPG, KLO, PARALLEL, SHELL), так і мережі з нижчими цінами (УКРНАФТА, PRIME, CHIPO, MARKET, BVS, БРСМ-НАФТА, MANGO, MARSHALL, VST). Ці проби були надіслані до сертифікованої лабораторії для дослідження. Результати аналізу виявилися несподіваними.
Вимірювання об’єму дизельного палива, купленого на заправках, було здійснено в лабораторії за допомогою мірного циліндра, після чого була визначена його щільність. Далі, використовуючи спеціальну формулу, об’єми пального були доведені до температури, при якій було здійснено відбір проб на АЗС. Виявилося, що в семи великих мережах було виявлено недолив дизельного палива, тоді як в інших десяти мережах АЗС операції були виконані без порушень.
Для зручності аналізу результати були поділені на дві зони: зелену та червону. Зелена зона включала мережі, де було виявлено припустимий недолив (не більше 0,5%) або навіть перелив палива. Червона зона охоплювала АЗС, де клієнтам заливали менший об’єм пального, ніж вони оплатили.
У недалекому майбутньому в Україні можуть запровадити нову заборону для автомобілістів, яка передбачає значні штрафи…
Через постійне зростання цін на бензин багато українців стали масово встановлювати ГБО на свої автомобілі.…
Переконання водіїв, які оберти двигуна є найбезпечнішими, різняться між собою. Є прихильники руху на низьких…
Не так давно в Верховній Раді з’явився законопроєкт, який має на меті зробити покарання за…
Автомобілісти часто не знімають верхній одяг у зимовий період під час водіння, що потенційно небезпечно.…
В Україні почастішали випадки штрафування водіїв вживаних автомобілів, привезених зі США. Причина криється в технічних…