Categories: Новости

Експерти розповіли, чому водіям заборонено заливати пальне в пластикову тару

Не секрет, що останнім часом значно зросла кількість заборон і обмежень для водіїв. Деякі з цих заборон мають на меті гарантувати безпеку, а не обмежувати права автовласників. Наприклад, кілька років тому водіям на заправках було заборонено заливати пальне в пластикові контейнери. Про це пише mauto.

Керівник АЗС розповів, з якими причинами пов’язана така заборона і як можна подовжувати запаси палива, оскільки багато людей мають побутове обладнання, що працює на тому ж паливі.

Брати з собою це обладнання на заправку для поповнення пального є не дуже розумною ідеєю. Щодо заборони, то в основному вона стосується контейнерів, у яких зберігається паливо після заливання. Ці правила такі суворі через велику кількість випадків загорянь внаслідок неправильного зберігання пального.

Перевезення та зберігання пального в автомобілі може призвести до серйозних проблем через зміни температур, які спричиняють звуження або розширення ємності. Це може спричинити деформацію та появу тріщин, збільшуючи ризик загоряння. Щоб уникнути таких ситуацій, на сучасних АЗС використовуються тільки безпечні ємності, перевезення та зберігання пального в яких не становлять загрози. Зазвичай це металеві каністри, які забезпечують надійність і безпеку процесу.

Також паливо можна зберігати в спеціально призначених пластикових каністрах, які розроблені для безпечного розливу бензину, солярки та інших паливно-мастильних матеріалів. У такій ситуації для автомобіліста виникає питання про те, чи варто купувати каністру на АЗС, оскільки вартість відповідної тари тут може бути значною.

Для водіїв тут є велика свобода, можна без проблем заливати пальне в будь-якій ємності. Однак важливо розуміти, що оточуючі можуть помітити ваші дії і поскаржитися. Також важливо пам’ятати про можливі проблеми з транспортуванням палива в неналежній тарі. На дорозі часто зустрічаються поліцейські, які перевіряють не лише документи, а й вміст багажника автомобіля.

Вони з легкістю можуть скласти протокол про порушення, і пальне, яке перевозиться в неякісній ємності, буде просто конфісковане. Важливо зауважити, що перевезення пального у неякісній тарі ставить під загрозу безпеку водіїв та оточуючих, тому не варто економити на купівлі відповідного обладнання.

Vlad

Recent Posts

Водіїв в Україні можуть штрафувати за пасажирів: кого стосується

В Україні культура використання автомобільних ременів безпеки залишається на дуже низькому рівні. Статистика показує, що…

2 недели ago

ТОП-10 старих авто, які без поломок можуть проїхати понад 500 000 км

Сучасні автомобілі вважаються надійними, якщо вони можуть проїхати 200 000 км без серйозних технічних проблем.…

2 недели ago

Renault здивував: яку цікаву деталь приховує найдешевша модель (фото)

Dacia Sandero 2025 року – це бюджетний хетчбек, який є найдоступнішою моделлю від Renault на…

2 недели ago

На український ринок вийшов новий автомобільний бренд Ineos (фото)

На автомобільному ринку України з’явились позашляховики від нового британського бренду Ineos. Однією з найпопулярніших моделей…

2 недели ago

Уряд готує нові зміни для водіїв: чого очікувати

В Україні найближчим часом очікуються значні зміни у процедурі видачі водійських посвідчень. Законопроєкт №8082, який…

2 недели ago

Поліцейський розповів, на які авто найчастіше звертають увагу патрульні

Зупинка автомобіля поліцією в Україні чітко регламентована і здійснюється лише за наявності певних підстав. Найчастіше…

2 недели ago