Зупинка автомобіля патрульним – ситуація, яка викликає дискомфорт не тільки у водіїв, а й подеколи у самих поліцейських. За словами юристів, є три типи водіїв, спілкування з якими правоохоронці намагаються уникати, пише mauto.
1. Чиновники високого рангу
Міні-огляд на ютуб
|
СУПЕР ЦІНА: Продається Hyundai IONIQ 5 2022 року - без ударів, зі США |
Поліцейські часто опиняються у складній ситуації, коли порушниками правил дорожнього руху стають посадовці високого рангу: судді, співробітники прокуратури та ін.
Чиновники мають впливові зв’язки й можуть створити проблеми для інспектора, якщо вважатимуть свої права порушеними. З одного боку, їх необхідно притягти до відповідальності, з іншого — є ризик отримати неприємності по службі.
2. Юридично підковані водії
Автомобілісти, які добре розуміються на законах і активно фіксують усе на відео, стають справжнім випробуванням для патрульних.
Такі водії чітко знають свої права і мають підхід до спілкування, спрямований на пошук помилок у діях поліції. Навіть якщо водій порушив правила, він може перетворити ситуацію на конфлікт, змушуючи інспектора захищатися.
3. Неадеквати
Поліцейські уникають контактів з агресивними водіями, оскільки це може бути небезпечно. Часто такі водії можуть перебувати під впливом алкоголю або наркотичних речовин.
Ці особи здебільшого неадекватно реагують на зауваження, хамлять, провокують конфлікти, а іноді навіть стають агресивними фізично. Патрульним доводиться діяти дуже обережно, щоб дотримуватися норм закону і не допустити ескалації ситуації.