Генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко продовжує критикувати тих, хто підтримав «Бойкот ціні на пальне», пише MMR. За словами експерта, тим, хто хоче бойкотувати краще «стати на узбіччя і сигналити по 8 годин на день».

Про це Назаренко пише на своїй сторінці у Facebook.

«Пропоную завтра всім автомобілістам України стати на узбіччя дороги і сигналити! Тільки не 1 годину, а по 7-8 годин. Я впевнений, що Москва не витримає таких тортур, злякається і знизить ціни на експортовану до нас паливо до 70 копійок за літр! Заодно, злякається Еквадор, знизить ціни на банани, а про боягузливих бразильців, які з переляку почнуть нам поставляти безкоштовну каву, вже мовчу! І все це чарівна сила “бібікання” на узбіччі! Надалі будь-які проблеми в країні треба вирішувати “бібікання” і все налагодиться», – обурюється експерт.

Також Назаренко пропонує знизити ціни на ряд товарів та послуг.

«Кабміну знизити ціну на горілку до 3,62 грн; на вино – до 1,12 грн; на пиво – до 22 копійок! Встановити ціни на нові автомобілі в автосалонах не більш як 5 тисяч гривень. Встановити ціни на 2-3 кімнатні квартири в новобудовах не більш 7 тисяч грн».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=891064051086037&id=100005473502267