У США було виявлено раритетний Ford Mustang 2001 року в бездоганному стані. Це спортивне купе має пробіг всього 5900 кілометрів, пише mauto.

Даний Ford Mustang є частиною рідкісної лімітованої серії Bullitt Edition, в якій було випущено всього 5582 екземплярів. Ця модель була створена як данина культовому фільму «Буллітт» 1968 року, де головний герой, якого виконав Стів МакКвін, використовував саме Ford Mustang.

Модель серії Bullitt Edition оснащена мотором об’ємом 4,6 літра V8, який забезпечує підвищену потужність у 265 к. с. Також ця машина отримала спортивний вихлоп, який надає їй характерний звук.

Завдяки 5-ступінчастій “механіці” авто розганяється до 100 км/год за 5,6 секунди. Крім того, автомобіль має покращену підвіску від Ford Mustang та збільшені гальма для забезпечення кращої контрольованості та ефективності гальмування.

Відмінною особливістю Ford Mustang 2001 року у версії Bullitt Edition є чорний декор, тонована оптика та колісні диски діаметром 17 дюймів у ретростилі.

Купе фарбувалося виключно в темно-зелений, чорний або синій кольори. Всередині салону використана шкіра, встановлені вінтажні вимірювальні прилади та металеві накладки на педалях.

Цей конкретний Ford Mustang Bullitt Edition демонструє високий ступінь збереження і не потребує жодних вкладень. Він залишився в оригінальній фарбі та з рідними шинами, а салон перебуває у бездоганному стані. Зараз даний раритетний автомобіль виставлено на продаж.