Позашляховики завжди мали велику популярність серед автолюбителів завдяки своїй потужності, просторості та можливості пристосування до складних дорожніх умов. Однак не всі моделі однаково хороші. Деякі з них, попри свою привабливість і розрекламованість, мають значні недоліки, які роблять їх не найкращим вибором для покупців. Про 7 таких моделей розповідає mauto.

Land Rover Range Rover

Якщо хтось вирішує придбати дорогий і стильний автомобіль, він, ймовірно, очікує, що транспортний засіб буде надійним і довговічним. Проте, обравши Land Rover Range Rover (на головному фото), ви, швидше за все, зіткнетеся з необхідністю витрачати значні кошти на його ремонт і обслуговування.

Власники цього позашляховика часто повідомляють про швидкий знос гальм, протікання води через лобове скло, зайве вмикання лампи підвіски та проблеми з гальмівною системою.

Chevrolet Blazer

Під час вибору позашляховика важливо переконатися, що він не тільки надійний, але й безпечний. Відсутність належної кількості систем безпеки може призвести до травм, значних витрат на лікування та навіть до летальних випадків.

На жаль, Chevrolet Blazer вважається одним із найменш безпечних позашляховиків, тому експерти наполегливо не рекомендують потрапляти на ньому в аварії.

Jeep Grand Cherokee

Позашляховики зазвичай купують люди, які активно подорожують або мають велику сім’ю. У будь-якому випадку такий автомобіль має забезпечувати надійність. Проте Jeep не завжди може гарантувати надійне пересування на моделях, таких як Grand Cherokee або Renegade.

Попри популярність цих транспортних засобів, вони часто стикаються з проблемами, які вимагають дорогого ремонту. Також вони мають високий рівень смертності серед водіїв, що потрапляють у дорожньо-транспортні пригоди.

BMW X5

BMW X5 – це ще один преміальний позашляховик, який з часом може стати фінансовим тягарем.

Цей автомобіль оснащений складною електронікою, яка часто виходить з ладу і потребує дорогого ремонту. Крім того, через статус X5 як преміального автомобіля, навіть звичайне технічне обслуговування коштує дуже дорого.

Ford Explorer

Explorer — це не автомобіль для тих, хто шукає надійність за обмеженим бюджетом. Цей позашляховик відомий проблемами з трансмісією та ненадійністю двигуна.

Нові моделі 2022 року відзначені відкликанням через проблеми з паливною системою, силовими агрегатами, системою запобігання задньому ходу, стоянковими гальмами та електрикою.

Dodge Journey

Dodge Journey – це ще один позашляховик, який швидко втрачає свою вартість і має механічні несправності. Багато моделей, випущених з 2009 по 2018 роки, стикаються з проблемами перегріву двигуна.

На жаль, навіть автомобілі з невеликим пробігом можуть мати такі проблеми.

Mercedes-Benz SUVs

Позашляховики були призначені для активного відпочинку, подорожей поза шляхами, кемпінгу і подібних пригод. Тому такі елітні машини, як SUV від Mercedes-Benz, є нецільовими і, загалом, значно переоціненими.

Більше того, їх потрібно частіше ремонтувати порівняно з дешевшими аналогами. До того ж для їхнього обслуговування вам знадобляться оригінальні запчастини, спеціалізовані інструменти та навіть специфічні рідини, які коштують значно більше, ніж аналогічні матеріали на ринку.