У період економічної нестабільності та зростання цін на нові автомобілі, вторинний ринок стає все більш привабливим для українських покупців. Він пропонує широкий асортимент транспортних засобів для різних потреб та бюджету. Про це пише mauto.

На українському ринку вживаних авто можна знайти багато доступних моделей для тих, хто шукає надійний транспорт за розумну ціну. Розглянемо кілька цікавих варіантів до 5000 доларів, які не старше 15 років та можуть зацікавити потенційних покупців.

Volkswagen Polo

Volkswagen Polo 2012 року продається за 4600 доларів. Цей компактний седан обладнаний 1.6-літровим бензиновим двигуном та АКПП. Також в автомобілі встановлено газобалонне обладнання. Машина має пробіг 320 тис. км і знаходиться в Києві. Polo відомий своєю надійністю та економічністю у витраті палива, що робить його чудовим вибором для експлуатації в міських умовах.

Nissan Almera

Nissan Almera 2012 року випуску можна придбати за 5000 доларів. Цей седан оснащений 1.6-літровим бензиновим двигуном та МКПП. Пробіг автомобіля становить 150 тис. км. Almera відома своїм просторим салоном та комфортною їздою, що робить її відмінним варіантом для сімейного використання. Це зручний та економічний автомобіль з доглянутим салоном і великим багажником. Авто знаходиться в Києві.

Geely Emgrand 7

Geely Emgrand 7 (EC7) 2013 року випуску доступний за 4700 доларів. Цей седан з Китаю обладнаний 1.8-літровим бензиновим двигуном і варіатором. Автомобіль має пробіг 150 тис. км. Emgrand 7 виділяється стильним дизайном і багатим оснащенням за невеликі кошти.

Renault Fluence

Renault Fluence 2011 року випуску продається за 4850 доларів. Цей елегантний седан оснащений 1.46-літровим дизельним двигуном і МКПП. Витрата пального становить до 5 літрів на 100 км. Автомобіль знаходиться в Києві та має пробіг 350 тис. км. Fluence славиться своїм зручним та просторим салоном, що робить його чудовим вибором для тих, хто прагне поєднати стиль і практичність.

Citroen C4

Citroen C4 2010 року випуску доступний за 4490 доларів. Цей хетчбек оснащений 1.6-літровим бензиновим двигуном і МКПП, а також на нього встановлене ГБО. Автомобіль має пробіг 280 тис. км і знаходиться в Києві. C4 відрізняється унікальним дизайном, комфортною підвіскою та багатим оснащенням, що робить його привабливим вибором для тих, хто цінує французький дизайн і технології.

Кожне з цих авто має свої переваги та особливості, які можуть задовольнити різні потреби та фінансові можливості покупців. При виборі вживаного авто важливо звернути увагу на його технічний стан, історію обслуговування та провести детальний огляд перед покупкою. Дані моделі показують, що на вторинному ринку України можна знайти якісні та надійні автомобілі за прийнятною ціною.