Автомобільна промисловість України крокує в еру електромобілів, презентувавши новітній електричний пікап LUAZ 4×4. Ця подія символізує важливий технологічний прогрес і повернення до життя національного автовиробництва в екологічному форматі. Про це пише mauto.

Luaz Motors, який є новим учасником на автомобільному ринку України, представив свій останній продукт. Варто відзначити, що ця компанія не має жодного зв’язку з брендом “ЛуАЗ” чи з Луцьким автомобільним заводом. Засновником цього проєкту є підприємець Вадим Ігнатов, який раніше заявляв про намір створити вітчизняні електромобілі під назвою “Фермер” та “Сіті”.

Електропікап LUAZ 4×4 привертає увагу своїми вражаючими технічними характеристиками. Стандартна версія оснащена акумулятором на 8,1 кВтг, що забезпечує пробіг до 100 км, який можливо розширити до 300 км за рахунок додаткових батарей. Транспортний засіб включає в себе незалежну підвіску, систему блокування диференціалів, міцну сталеву раму та електричне ручне гальмо.

Остання модель LUAZ 4×4 відзначається значними удосконаленнями у порівнянні з попередніми версіями. Для забезпечення вищого рівня безпеки були встановлені дискові гальма, кузов було зміцнено для підвищення довговічності, а також було додано багажник на даху для розширення можливостей використання.