В Україні виявили унікальний автомобіль, який можна сміливо назвати “капсулою часу”. Це авто ЗАЗ-968М, яке було виготовлено у 1985 році, проте за ці роки воно встигло проїхати лише 2000 км. Про це пише mauto.

Блогер Roma Urraco поділився знахідкою на своєму Facebook. Він зазначив, що машина оснащена ручним управлінням і хоча знаходиться не в ідеальному, проте в досить хорошому стані. Цей “Запорожець” має дійсні документи, які дозволяють його легально переоформити на нового власника.

На опублікованих знімках видно, що інтер’єр авто в прекрасному стані, а на кузові збереглася оригінальна фарба. Помітні лише невеликі ознаки корозії на колісних дисках. Цей на диво збережений автомобіль оцінили всього в 1700 доларів.

Варто згадати, що в часи СРСР авто з ручним керуванням надавались особам з обмеженими можливостями на безоплатній основі і без права перепродажу. Такі моделі ЗАЗ, як і звичайні версії, були обладнані 1,2-літровим 4-циліндровим двигуном з повітряним охолодженням, що має потужність від 45 до 50 к. с.