На офіційних фото показали новинку від Skoda — доступний кросовер Elroq 2025 року. Цей довгоочікуваний автомобіль стане наступником популярної моделі Karoq. Про це пише mauto.

Новий електричний кросовер від Skoda вперше продемонстрували на детальних знімках до прем’єри. Подробиці про електрокар були опубліковані на офіційному сайті автовиробника.

Компанія ще не відкрила всі картки щодо дизайну – прототип продемонстрували в камуфляжі. Проте екстер’єр розроблено в дусі останніх концептуальних ідей бренду, які давали натяки на майбутню модель. Відзначаються чіткі лінії та плоскі поверхні, які разом формують елегантний та стильний вигляд, який ідеально пасує для авто наступного покоління.

Новий електричний кросовер, що має довжину приблизно 4,5 метра, буде вражати своїми розширеними можливостями. Також Skoda Elroq 2025 обіцяє надзвичайно зручний та просторий салон. Ця модель розрахована на потреби сучасних сімейних автовласників.

Буде представлено кілька варіантів двигунів. Базова версія Skoda Elroq матиме потужність 170 к. с., а преміальна – до 300 к. с. Максимальний пробіг Skoda Elroq з акумулятором ємністю 82 кВтг може скласти до 560 км.

У модельному ряді чеського автовиробника новий автомобіль займе позицію нижче електрокросовера Skoda Enyaq і буде більш доступним. Оновлення для згаданої моделі заплановане на найближчий час.