Згідно з недавнім дослідженням, яке було проведене компанією J.D. Power, було визначено найкращі та найгірші автомобілі з огляду надійності. Фахівці оцінювали авто, які вже використовувались протягом трьох місяців. Про це пише mauto.

Оцінка якості кожного автомобіля базувалася на частоті звернень власників щодо технічних проблем на кожні 100 одиниць відповідного бренду та моделі. Лідером за якістю серед усіх автомобілів став Lexus LC.

Цьогорічні дані демонструють, що автовиробники масового сегменту випередили преміумклас за показниками надійності, зареєструвавши 181 неполадку на 100 авто проти 232 у вищому сегменті. Це розходження може бути пов’язане з більшою кількістю складних технологій у преміальних автомобілях. Проте варто відзначити, що якість люксових авто загалом покращилася, зокрема, зменшилася кількість скарг на системи голосового управління.

Електричні автомобілі продемонстрували найнижчі показники якості із 266 збоями на 100 одиниць. Важливо зазначити, що електромобілі були вилучені з основного рейтингу для окремого аналізу.

Серед масових марок найкращі показники надійності мали Ram (149), Chevrolet (160) та Hyundai (162), а в преміум-сегменті лідирували Porsche (172), Lexus (174) та Genesis (184).

У категорії електромобілів найгірші результати показали Rivian та Tesla (по 266 неполадок), а Polestar виявився на останньому місці з показником 316.

Dodge отримав найнижчу оцінку якості серед усіх виробників, з 301 поломкою на 100 авто.

GM, Hyundai та Toyota продемонстрували найкращі результати у модельному рейтингу, де від чотирьох до шести моделей кожної марки стали лідерами у своїх категоріях. Lexus LC було визнано найякіснішим автомобілем з показником 106 неполадок.