Кваліфікований механік з сертифікацією Тодд Бялашевскі, який спеціалізується на оцінці стану вживаних автомобілів назвав чотири моделі, які часто мають проблеми з двигуном і рекомендував уникати їхньої покупки. Про це пише mauto.

Фахівець радить автовласникам не вестися на зовнішній вигляд цих транспортних засобів, який може ввести в оману і не купувати їх.

Тодд став ініціатором створення фірми “Junk Car Medics”, яка здійснила аналіз тривалості експлуатації приблизно 50 тис. транспортних засобів, щоб знайти загальну тенденцію серед різних виробників. Під час вивчення даних було встановлено, що авто в США може прослужити в середньому 16,5 років. 

Однак цей показник може змінюватися залежно від ретельності, з якою власник доглядає за своїм автомобілем та виконує регулярне технічне обслуговування. Також, як зазначив експерт, важливу роль відіграє модель машини.

Так, Бялашевскі вказав на дві популярні моделі авто, які частіше за інші потрапляють на звалища через високу вартість ремонтів.

“Kia Optima може виглядати привабливо, але наші дані показують, що вона служить не так довго, як багато інших автомобілів. Найпоширенішими проблемами є поломки двигуна та трансмісії, які можуть призвести до дорогого ремонту. Ця тенденція свідчить про проблеми з надійністю”, — підкреслив він.

Заміна двигуна в Kia Optima, за словами Бялашевскі, може коштувати близько 6 тис. доларів, враховуючи необхідність заміни рідин та прокладок.

Ще одна модель, яка потрапила до списку ненадійних — це Nissan Rogue.

Nissan Rogue, незважаючи на свою популярність, часто опиняється на звалищі раніше, ніж очікувалося”, — застеріг механік.

Rogue не славиться проблемами з двигуном, але власники часто стикаються з необхідністю заміни CVT та проблемами з електрикою. Заміна CVT може коштувати від 3,500 до 8,000 доларів, згідно з інформацією від The Lemon Law Experts.

Далі за списком ненадійних авто йдуть Chrysler 200 та Chevrolet Cruze.

Chevrolet Cruze має репутацію автомобіля з проблемами з двигуном та електрикою, що узгоджується з нашими даними, які свідчать про менший термін експлуатації», — зазначив Бялашевскі.

Версії з турбонаддувом мають більше проблем, тому потенційним покупцям варто бути обачними.

“Зокрема, моделі з турбонаддувом, схоже, мають більш часті та серйозні проблеми. Потенційні покупці повинні бути обережними з цими поширеними несправностями, перш ніж приймати рішення, про яке вони можуть пошкодувати”, — радить Бялашевскі.

На завершення він згадав про Dodge Journey, який також не вирізняється високою надійністю.

Dodge Journey — це ще одна модель, яка не дуже добре тримається з часом. Наші дані свідчать про менший термін експлуатації, і вона відома своєю низькою надійністю”, — підсумував Тодд.

Краще уникати цієї моделі, якщо ви шукаєте надійний вживаний автомобіль на довгі роки”, — додав він.