У 2009 році відбулася прем’єра новітнього самоскида від компанії “АвтоКрАЗ”, який отримав назву КрАЗ С20.0. Цей автомобіль вразив ринок своїми передовими технічними параметрами та інноваційною кабіною, виготовленою з композитних матеріалів на міцній металевій основі. Попри те, що з моменту презентації КрАЗ С20.0 минуло вже 15 років, він продовжує залишатися актуальним на сучасному ринку. Про це пише mauto.

Компанія мала наміри виробляти до 1,5 тис. машин щорічно. Це було можливо завдяки особливій технології виготовлення кабіни, яка відрізняється від стандартних способів виробництва і потребує менших витрат.

У назві моделі самоскида зашифровано його ключову характеристику: літера “С” означає “самоскид”, а “20” вказує на його вантажність у тоннах.

В автомобіль був встановлений дизельний двигун ЯМЗ-Е6501, який є ліцензійною версією мотора Renault DXi-11 із потужністю в 362 к. с. Також самоскид оснащений удосконаленими мостами та системою підвіски, завдяки чому радіус розвороту було зменшено з 11-12 метрів до 8,5 метрів.

Проте незважаючи на інноваційний підхід та передові технології, проєкт не здобув очікуваного визнання через глобальну економічну кризу, хоча експерти передбачали йому успішне майбутнє.