Новий бюджетний кросовер Dacia Bigster обіцяє стати вигідним за ціною та практичним транспортним засобом. Очікується, що авто буде більшим за розмірами за третє покоління Duster і зможе комфортно вмістити до семи пасажирів у своєму просторому салоні. Про це пише mauto.

На YouTube-каналі Digimods Design показали деталі даної моделі. Автори проєкту відтворили своє бачення добре оснащеного кросовера з сучасним дизайном на базі Dacia Duster, втіливши його в сміливі форми та привабливий зовнішній вигляд.


Це аматорський проєкт не пов’язаний з компаніями Renault чи Dacia. Хоча результат вийшов цікавим, проте відомо, що майбутній бюджетний кросовер, який з’явиться на ринку, буде значною мірою відтворювати вигляд прототипу, представленого у 2021 році та буде схожий на збільшений Duster.

Модель Bigster матиме довжину 4,6 метра, що на 30 сантиметрів перевищує розміри Renault Duster. Це зроблено з метою надання додаткового простору для сімох пасажирів. Очікується, що автомобіль отримає ширший кузов для забезпечення більшої просторості салону.

Раніше з’явилася інформація про те, що базова версія Dacia Bigster буде коштувати приблизно 22 000 євро, що є привабливою ціною, враховуючи її практичність та габарити. Однак ця модель стане найдорожчою в лінійці Dacia до цього часу.