Якщо ви шукаєте якісний та доступний кросовер, варто розглянути пропозиції на ринку вживаних авто. Тут можна знайти безліч надійних варіантів за розумною ціною. Експерти наголошують на важливості вибору перевірених моделей, пише mauto.

Так, фахівці з WhatCar представили перелік найкращих кросоверів з пробігом, які варто придбати у 2024 році. Ці автомобілі пройшли випробування часом і мають довгий термін служби. Окремі моделі значно знизилися в ціні на вторинному ринку, що може зацікавити автолюбителів.

Основні аспекти, які покупці вважають важливими – це надійність та практичність. Ці характеристики є ключовими при виборі.

ТОП-10 кращих вживаних кросоверів у 2024 році:

  1. Mazda CX-5;
  2. Skoda Karoq;
  3. SEAT Ateca;
  4. Volvo XC40;
  5. BMW X1;
  6. Volkswagen Tiguan;
  7. Peugeot 3008;
  8. Hyundai Tucson;
  9. Kia Sportage;
  10. Nissan Qashqai.

Цього разу лаври перемоги дісталися Mazda CX-5. Висока якість виконання, багате оснащення, відмінні динамічні характеристики, бездоганна надійність та висока функціональність визначають цю модель як лідера.

Skoda Karoq продовжує залишатися в числі фаворитів, в тому числі й на українському ринку. Автомобіль славиться своєю високою якістю та довговічністю, що також стосується авто з пробігом.

SEAT Ateca замикає трійку лідерів. Хоча технічно автомобіль подібний до Karoq, він пропонує унікальний дизайн, який відрізняється від конкурента.