Військові Державної спецслужби транспорту були забезпечені дев’ятьма новими броньованими позашляховиками Toyota Land Cruiser 300 GXR. Ці транспортні засоби були надані німецькою компанією Trasco Bremen, яка відома як один з лідерів світового ринку у сфері виробництва броньованих автомобілів. Про це пише mauto.

Сьогодні в Києві відбулася урочиста церемонія передачі автомобілів. У заході взяли участь голова Адміністрації Державної спецслужби транспорту бригадний генерал Олександр Яковець та Генеральний директор компанії Trasco Bremen Сергій Лізун.

“Приємно, що допомога нашої компанії, за підтримки уряду Німеччини, буде корисною для України, сприятиме захисту територіальної цілісності України та наближатиме перемогу над окупантом”, – зауважив Сергій Лізун.

Олександр Яковець, зі свого боку, підкреслив значення такої підтримки та висловив вдячність міжнародним союзникам за передану техніку та комплексну підтримку Держспецтрансслужби від Trasco Bremen.

“У нашій війні із підступним ворогом- окупантом, на жаль, ми втрачаємо найцінніше – людські життя. Ця техніка, це не просто подарунок, це захист і врятовані життя наших військовослужбовців. Щиро вдячні компанії Trasco Bremen, народу та уряду Німеччини за постійну допомогу і підтримку наших воїнів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю, яка спрямована на перемогу і збереження життя наших бійців”, – заявив він.

Отримані транспортні засоби незабаром будуть залучені для виконання бойових задач та спецоперацій військовими прямо на передовій.