Твоя МАШИНА склала рейтинг автомобілів, які можуть ламатися при досить невеликому пробігу. У перелік потрапили авто, у яких виникають проблеми після перших п’яти років користування.

Лідером антирейтингу став китайський Lifan X50. Компактний кросовер, який можна придбати в Україні за досить демократичну ціну (дворічне авто коштує 7-8 тисяч доларів), страждає на часті неполадки в електронних приладах і механічних вузлах. За словами власників даної моделі, через п’ять років автомобіль просто розвалюється на очах.

Друге місце дісталося популярній серед українців Chevrolet Niva. Як правило, проблеми «Шеві Ниви» дають про себе знати вже в перший рік експлуатації. Починається все із сторонніх звуків у салоні.

ТОП-3 замикає французький Renault Duster, який теж користується шаленою популярністю в Україні. Але якщо ви націлились про покупку вживаного авто, то краще добре подумати. Як правило, власники таких авто скаржаться на неякісне лакофарбове покриття, низьку стійкість до корозії та проблеми з двигуном.

У ТОП-5 увійшли Chevrolet Cruze і Citroen C4 II. У першого спостерігаються проблеми з АКПП і трубкою охолодження, а другий має дуже ненадійну підвіску.